Opis stanowiska pracy

European Rehabilitation Clinic Sp. z o.o.

Poszukuje do biura w Warszawie osoby na stanowisko:

Programista

 Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

Projektowanie i programowanie mikrokontrolerów w C, C++, assembler np. ARM, Cotrex

Udział w procesie projektowania nowych produktów i wdrożenia do produkcji

Analiza i walidacja istniejących rozwiązań

Wymagania:

Wykształcenie wyższe techniczne

Doświadczenie w programowaniu elektronicznych urządzeń pomiarowych, automatyki i sterowania

Znajomość zagadnień elektroniki cyfrowej i analogowej

Znajomość zagadnień cyfrowego przetwarzania obrazu

Dobra znajomość programowania w języku C, C++ i/lub assembler

Doświadczenie w programowaniu mikrokontrolerów

Doświadczenie z mikrokontrolerami opartymi o rdzenie ARM, Cortex

Znajomość zagadnień transmisji danych przewodowej i bezprzewodowej

Mile widziane:

Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

Doświadczenie w oprogramowaniu urządzeń bateryjnych będzie dodatkowym atutem

Umiejętność tworzenie algorytmów pomiarowych, automatyki i sterowania oraz podstawowa wiedza z zakresu metrologii

Umiejętność czytania i opracowywania dokumentacji technicznych

Oferujemy:

Pracę w młodym zgranym zespole

Udział w ciekawych projektach

Zdobywanie doświadczenia

Samodzielne stanowisko

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji z załączoną klauzula: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)"

Prezentacja firmy

Spółka European Rehabilitation Clinic Sp. z o.o. jest nowym podmiotem n... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy