Programista języka Python (Wrocław)

Cyfroner Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Firma Cyfroner Sp. z o.o. - czołowy dostawca urządzeń STB poszukuje osoby na nowoutworzone stanowisko:

Programista języka python

Do zadań osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku będzie należało m.in.:

  • projektowanie i programowanie serwisów WWW w warstwie logiki biznesowej oraz na poziomie dostępu do baz danych
  • integracja wykonywanych serwisów i aplikacji z systemami wewnętrznymi i zewnętrznymi

Od kandydatów oczekujemy:

  • praktycznej znajomości języka Python
  • umiejętności korzystania z systemu kontroli wersji (np. git lub Subversion)
  • znajomości SQL oraz zagadnień projektowania baz danych
  • znajomości języka JavaScript
  • wiedzy w zakresie optymalizacji serwisów WWW od strony kodu i struktur danych
  • znajomości środowiska Linux
  • znajomości HTML i CSS
  • zdolności do samodzielnego rozwiązywania problemów
  • umiejętności twórczego, nieszablonowego myślenia
  • chęci nauki nowych technologii
  • umiejętności pracy w zespole

Dodatkowymi atutami będą:

  • znajomość pythonowych frameworków (Django, Flask)
  • znajomość PostgreSQL
  • znajomość javascriptowych frameworków (jQuery, AngularJS)

Oferujemy:

  • swobodę w doborze narzędzi pracy
  • samodzielność w decyzjach architektonicznych w realizowanym projekcie
  • środowisko pracy skoncentrowane wokół Linuksa i open source
  • urozmaicony zakres prowadzonych projektów
  • pomoc zespołu programistów, od których dużo można się nauczyć
  • niekorporacyjną atmosferę pracy (brak dress code'u;))
  • pracę w centrum Wrocławia
  • elastyczne godziny pracy

Prezentacja firmy

Cyfroner Sp. z o.o. to czołowy dostawca dekoderów cyfrowych STB K... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - ERP, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Bazy danych