Programista JavaSE/EE

Power Media

Rzeszów, podkarpackie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Rzeszów

Opis stanowiska

  • weryfikowanie wymagań;
  • udział w wyborze odpowiednich rozwiązań;
  • realizowanie prac programistycznych w technologii Java SE/EE w zakresie aplikacji webowych i desktopowych;
  • udział w testowaniu wytworzonych rozwiązań, analizowanie i usuwanie błędów;
  • dokumentowanie prowadzonych prac.

Oferujemy:

  • dofinansowanie do zajęć sportowych;
  • długoterminową współpracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o formę B2B lub umowę o pracę;
  • przyjazną atmosferę w zgranym zespole specjalistów.

Wymagania:

  • umiejętność pracy z serwerami aplikacyjnymi np. Weblogic, JBoss/FireFly, GlassFish;
  • praktyczna znajomość technologii: HTML, DHTML, CSS;
  • umiejętność posługiwania się takimi narzędziami/technologiami jak: Spring, Hibernate, Eclipse, Maven, SVN;
  • znajomość UML w zakresie koniecznym do programowania w oparciu o dostarczone modele;
  • znajomość SQL i zagadnień dotyczących relacyjnych baz danych;
  • wykształcenie wyższe (informatyczne lub techniczne) bądź studenci 4 lub 5 roku studiów;
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
  • samodzielność i umiejętność rozwiązywania problemów;
  • odpowiedzialność i zaangażowane w realizacji powierzonych zadań.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media