Programista - JavaScript/TypeScript, C#

So-Cool

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Zadania

· Tworzenie aplikacji webowej w języku JavaScript/TypeScript po stronie klienta oraz serwera

·  Pomoc w rozwijaniu multimedialnej aplikacji w C# w środowisku Unity 5.

Oferujemy

· Ciekawą pracę w dynamicznym czas pracy do uzgonienia.

· Wynagrodzenie zależne od doświadczenia

· Możliwość wdrażania własnych kreatywnych pomysłów i wszechstronnego rozwoju

· Możliwość wyjazdów zagranicznych.

· Doskonałą atmosferę pracy.

· Wsparcie w zakresie dietetyki oraz treningu.

Wymagania

Pożądany profil

·   Znajomość języka programowania C# na poziomie średniozaawansowanym.

·  Zanjomość j. angielskiego na poziomie średniozaawansowanym.

·  Umiejętność pracy w zespole i znajdywania rozwiązań, komunikatywność i samodzielność

· Wykształcenie wyższe oraz przynajmniej rok doświadczenia w branży

Mile widziane

· Doświadczenie na podobnym stanowisku.

· Doświadczenie w budowaniu skalowalnych aplikacji webowych oraz metodyki DevOps

· Doświadczenie w tworzeniu aplikacji multimedialnych w 2D i/lub 3D

· Znajomość środowiska Unity 3D

· Zainteresowanie aktywnością fizyczną

Prezentacja firmy

So-Cool jest firmą z 10 letnią tradycją o szerokim spektrum działalności... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/07/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
1PLN - 2PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
W zależności od wyników
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Bazy danych