Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem obszaru usług programistycznych w modelu outsourcingu, na potrzeby naszego dużego Klienta z branży telekomunikacyjnej poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

Programista JAVA

Osoba zatrudniona będzie pracowała w naszym zespole w Warszawie, w biurze spółki oraz w siedzibie Klienta, w pełnym wymiarze czasu pracy.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku, będzie miała za zadanie:

  • Projektowanie i wdrażanie całościowych rozwiązań;
  • Tworzenie, konfigurowanie i testowanie rozwiązań dedykowanych;
  • Współpraca z analitykami w celu uzgodnienia sposobu realizacji wymagań;
  • Wsparcie architektów w tworzeniu architektury rozwiązań;

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w interesującym środowisku IT;
  • Możliwości rozwoju zawodowego;
  • Wynagrodzenie stałe na podstawie umowy o pracę lub kontraktu B2B;
  • Notebook służbowy oraz smartphone;
  • Pakiet socjalny: karta Benefit MultiSport oraz prywatną opiekę medyczną.
  • Możliwość uczestnictwa w dofinansowanych lekcjach języka angielskiego.

Wymagania:

  • Doświadczenie komercyjne w projektowaniu i tworzeniu aplikacji  w języku Java;
  • Doskonała znajomość języka Java i doświadczenie przy projektach tworzonych w oparciu o technikę TDD;
  • Znajomość technologii: Spring Framework, EJB, JPA, Hibernate;
  • Znajomość relacyjnych baz danych SQL (MySQL, Oracle);
  • Znajomość narzędzi wersjonowania kodu;
  • Umiejętność tworzenia rozwiązywań zapewniających wysoką jakość, wydajność i skalowalność;
  • Podstawowa znajomość systemu operacyjnego Linux;
  • Znajomość j. angielskiego, na poziomie czytania dokumentacji.

Mile widziane:

  • Znajomość nierelacyjnych baz danych;
  • Doświadczenie w pracy metodyką Scrum;
  • Znajomość jQuery, Python, Ruby.

Prezentacja firmy

Indata SA jest spółką akcyjną notowaną na głównym parkiecie Giełdy Papie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy