Opis stanowiska pracy

Jesteśmy częścią grupy CloudPlanet s.a., właściciela portali takich jak szybkafaktura_pl, skanuj_to, sprawdzonyksiegowy_pl i wielu innych.

Do naszego naj ... ;) Zespołu w Lublinie poszukujemy programistów JAVA do rozbudowy istniejących serwisów oraz nowych interesujących projektów.

Wymagania

Wymagania:

  • Znajomość JAVA EE 6+, JavaScript (jQuery), CSS, SQL (Postgresql) oraz JSON
  • Znajomość środowiska Linux (Ubuntu, CentOS) oraz GlassFish
  • Umiejętność programowania w oparciu o MVC

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności,
  • System premiowy,
  • Dobrą atmosferę,
  • Możliwości rozwoju.

Prezentacja firmy

Skanuj.to sp. z o.o. jest spółką grupy Cloud Planet, która jest jednym z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy