Programista Java

BrainSHARE

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy BrainSHARE IT sp. z o.o. - producenta systemów informatycznych, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Programista JAVA

Masz doświadczenie w programowaniu w języku Java oraz znasz technologie - Hibernate, Spring, PostgreSQL?

Chcesz brać udział w tworzeniu innowacyjnych produktów dla klientów w Polsce i za granicą?

Jesteś osobą ambitną i chcesz razem z nami zmienić świat?

Proponujemy Ci pracę w prężnie działającej firmie w biurze w Krakowie.

Dzięki niej zmierzysz się z ambitnymi nowymi projektami, poszerzysz wiedzę w zakresie inżynierii oprogramowania.

Dodatkowo będziesz pracować w lekkiej metodyce prowadzenia projektów - Agile/Scrum.

Zapraszamy!

Wymagania

Wymagania:

- Wiedza poparta min. rocznym doświadczeniem z zakresu języka Java oraz technologii Hibernate, Spring (lub podobnych)

- Wysoka motywacja, chęć do pracy i rozwijania się

- Gotowość do uczestnictwa w szkoleniach z inżynierii oprogramowania

Mile widziane:

- Zainteresowanie tematyką logiki działania aplikacji biznesowych

- Umiejętność zastosowania wzorców projektowych

- Znajomość bazy danych Postgresql

- Znajomość technologii OCR,

- Znajomość CSS oraz Javascript

- Swobodna komunikacja

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem, współpracę z doświadczonymi specjalistami, fajną atmosferę, pakiet świadczeń socjalnych (multisport, ubezpieczenie zdrowotne), pracę przy innowacyjnych projekcie i możliwości rozwoju zawodowego.

Naszą misją jest stworzenie przyjaznego środowiska w firmie, gdzie realizowanie projektów jest czystą przyjemnością.

Przyślij nam swoją aplikację i dołącz do nas.

Prezentacja firmy

Firma BrainSHARE IT sp. z o.o. to producent nowoczesnych rozwiązań infor... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy