Programista Java

HRK S.A.

Białystok, podlaskie

HRK S.A.

Dla naszego klienta, prężnie rozwijającego sie Integratora IT, poszukujemy

Programista JavaMiejsce pracy: Białystok

Zadania:

- Stworzenie i utrzymanie

- Zarządzanie zespołem programistycznym (5-15 osób);

- Wsparcie merytoryczne zespołu;

- Kontrola jakości kodu;

- Stworzenie i utrzymanie nowego oddziału programistycznego firmy

Wymagania:

- 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem

- praca na stanowisku związanym z IT (ale niekoniecznie programistycznym)

Mile widziana znajomość:

- LINUX

- Python

- Doświadczenie w branży systemów do zarządzania firmą (ERP, CRM, kadry płace, WMS, projekty itd. )

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe

- Wysokie premie uznaniowe

- kilkumiesięczne szkolenie w Centralii firmy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.