Opis stanowiska pracy

EFIX DM jest twórcą innowacyjnego rozwiązania EXERIA nagrodzonego w prestiżowym konkursie Benzinga Fintech Awards 2016, w Nowym Jorku.

Nagrodę tę zdobyliśmy dzięki intensywnej pracy naszych wspaniałych ludzi, którzy nie boją się wyzwań i świetnie dogadują się między sobą. Właśnie zatrudniamy!!!

Jeżeli na myśl o Web-frameworkach nie bolą cię zęby, połamałeś palce pisząc kolejne linie kodu Javy, słowa jQuery i HTML5 słyszysz częściej niż dziękuję i przepraszam, a JDO i JPA to nie są dla Ciebie tylko 3 literowe skróty - przyjdź do nas. Będziesz uczestniczył w przełomowych projektach dla buzującego, globalnego rynku Fintech, będziesz robił rzeczy bardziej skomplikowane niż misje kosmiczne NASA i będzie Ci to przynosiło ogromną satysfakcję.

W związku z rozwojem działu IT oferujemy pracę na stanowisku:

Programista Java

W naszej firmie:

  • tworzymy najbardziej innowacyjne rozwiązania dla branży finansowej,
  • ciągle poszerzamy swoją wiedzę,
  • szef nie zawraca nam… głowy.

Wymagania

Jeśli czujesz, że pasujesz do nas, a przypadkiem ogarniasz również:

  • Java, J2EE, Spring, jQuery, HTML5, JDO, JPA, JSON,
  • oraz angielski na poziomie technicznym,

To dołącz do nas!

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w Malta Office Park,
  • Ty wybierasz: umowa o pracę czy kontrakt .

Prezentacja firmy

EFIX Dom Maklerski pomaga zarabiać pieniądze. Jesteśmy niezależną instyt... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy