Programista Java z językiem angielskim

InfoPraca Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Portal Pracy Infopraca.pl poszukuje osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • samodzielne tworzenie i rozwój aplikacji
  • udział w projektowaniu aplikacji
  • przygotowanie dokumentacji
  • udział w projektach programistycznych

Wymagania:

  • znajomość i umiejętność programowania w języku JAVA
  • podstawowa znajomość innych języków programowania (PHP, C, Python)
  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Mile widziane

  • Znajomość: J2EE, XML, SQL

Oferujemy:

  • pracę w młodym, zgranym zespole,
  • szkolenia i możliwość zdobycia certyfikatów

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.