Programista Java (z AngularJS)

NBC Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

NBC is an innovative company specializing in outsourcing of IT staff. We currently employ nearly 400 specialists in Poland. Our employees participate in business and design innovations in banking, shared service centers, industry and big IT companies.

Miejsce pracy: Warszawa

Projekt dotyczy rozwoju systemu transakcyjnego banku do obsługi korporacji.

Zadania:

  • Prace projektowo-programistyczne w technologii JavaEE
  • Testowanie wytworzonych rozwiązań, analizowanie i usuwanie błędów
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • Minimum 3 letnie doświadczenie
  • Znajomość programowania w Java w stopniu zaawansowanym
  • Znajomość AngularJS
  • Doświadczenie w realizacji projektów informatycznych w technologiach:JSP, Servlets, Struts, JQuery, HTML/CSS, Javascript, AngularJS
  • Znajomość narzędzi: Eclipse, SVN, JIRA, Ant, Oracle 11g, JBoss

Oferujemy:

  • Udział w ciekawych projektach IT
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Rozwój zawodowy wśród najlepszych Specjalistów
  • Możliwość wyboru formy zatrudnienia
  • Całościowe wsparcie podczas trwania projektu
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.