Programista JAVA - Wrocław

Screen by Play

Wrocław, 53-238, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie informatycznej w charakterze Programisty/Trenera JAVA. Realizacja wielu ciekawych i prestiżowych projektów informatycznych.

Oferujemy:
• Ciekawą i odpowiedzialną pracę w zespole specjalistów
• Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
• Udział w ciekawych, dużych projektach informatycznych
• Stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie
• Możliwość charakteru pracy jako: dodatkowa

Wymagania

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe lub techniczne
• Doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu aplikacji webowych przy użyciu J2EE, Spring, Hibernate, JSP, Apache CXF
• Znajomość serwera aplikacji JBoss
• Znajomość zagadnień i technologii WebService,
Apache CXF
• Znajomość Webwork 2 (protoplasta Struts 2), widoki w JSP + freemarker z wykorzystaniem AJAX
• Znajomość Spring 4, EJB3, MyBatis 3, Baza danych Oracle 11gR2
• Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej
• Umiejętność przekazywania wiedzy

• Bardzo dobra organizacja pracy
• Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
• Umiejętność pracy w zespole
• Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
• Skrupulatność, dociekliwość, spostrzegawczość

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą zajmującą się realizacją dużych projektów informatycznyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy