Programista Java / JEE

Sii Sp. z o.o.

Lublin, lubelskie

Miejsce pracy: Lublin

Zatrudniając ponad 1800 inżynierów, Sii jest liderem wśród dostawców usług IT i inżynierii. Wspieramy klientów w zakresie analiz i testów, rozwoju oprogramowania, zarządzania infrastrukturą oraz integracji i utrzymania systemów. Zatrudniamy ludzi z pasją i pracujemy dla najlepszych!

Dołącz do nas!

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Projektowanie oraz rozwój nowych funkcjonalności platformy „Frontend” dla jednego z liderów w branży finansowo – bankowej
    • Tworzenie innowacyjnych modułów oprogramowania dla kluczowych procesów zachodzących w firmie Klienta
    • Identyfikacja i rozwiązywanie incydentów w istniejących modułach oprogramowania
    • Bieżące wsparcie użytkowników w zakresie pojawiających się problemów
    • Tworzenie dokumentacji technicznej oraz dbałość o jakoś oprogramowania
    • Praca w zespołach realizowana w metodyce SCRUM

WYMAGANIA:

    • Minimum 2 lata doświadczenia w programowaniu aplikacji w stosie technologicznym Java/ JEE
    • Bardzo dobra znajomość zasad Object Oriented Programming oraz Design Patterns
    • Praktyczna znajomość JSP/JSF 2.0
    • Znajomość bazy danych Oracle oraz języka SQL
    • Doświadczenie w pracy z serwerami aplikacyjnymi, preferowany WebSphere Application Server 8.5 lub wyższy
    • Umiejętność pisania dokumentacji technicznej oraz tworzenia przypadków testowych
    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Profesjonalne podejście do pracy, duże poczucie odpowiedzialności , umiejętność pracy z Klientem
    • Komunikatywność, otwartość, zaangażowanie

OFERUJEMY:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do lat doświadczenia i posiadanych umiejętności
    • Stabilną oraz elastyczną forma zatrudnienia (Umowa o pracę lub B2B)
    • Bezpłatne zajęcia z języka angielskiego
    • Szerokie możliwości rozwoju w ciekawych projektach dla Klienta o znanej marce na rynku
    • Spotkania integracyjne we wspaniałej atmosferze
    • Kartę MultiSport, seanse kinowe i wiele innych atrakcji w ramach Programu Kafeteryjnego
    • Prywatną opiekę lekarską w prestiżowej przychodni medycznej
    • Pyszną kawę w wybornym towarzystwie oraz wzrost endorfin podczas odpoczynku w xBox Roomie

Aplikuj poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie