Programista Java (Home Office)

Sii Sp. z o.o.

Rzeszów, podkarpackie

Miejsce pracy: Rzeszów

Zatrudniając ponad 1800 inżynierów, Sii jest liderem wśród dostawców usług IT i inżynierii. Wspieramy klientów w zakresie analiz i testów, rozwoju oprogramowania, zarządzania infrastrukturą oraz integracji i utrzymania systemów. Zatrudniamy ludzi z pasją i pracujemy dla najlepszych!

Dołącz do nas!

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Projektowanie i testowanie aplikacji
    • Współpraca z zespołem programistów
    • Dbanie o jakość kodu i zgodność ze standardami obowiązującymi w firmie
    • Analiza zgodności funkcjonowania systemu ze specyfikacją techniczną
    • Praca zdalna

WYMAGANIA:

    • Min. 1- 2 lata pracy z technologii Java/JEE
    • Znajomość wzorców projektowych oraz dobrych praktyk programistycznych
    • Umiejętność i doświadczenie w pracy w zespole projektowym
    • Znajomość Hibernate, Spring
    • Mile widziana znajomość: JavaScript, JSP, JSF, HTML, CSS, SOAP, PLSQL
    • Wiedza o testach jednostkowych i integracyjnych
    • Wykształcenie wyższe (najchętniej na kierunku Informatyka lub pokrewnych)
    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

OFERUJEMY:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do lat doświadczenia i posiadanych umiejętności
    • Stabilną oraz elastyczną forma zatrudnienia (Umowa o pracę lub B2B)
    • Szerokie możliwości rozwoju w ciekawych projektach dla Klienta o znanej marce na rynku
    • Kartę MultiSport, seanse kinowe i wiele innych atrakcji w ramach Programu Kafeteryjnego
    • Możliwość pracy zdalnej z domu

Aplikuj poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie