Opis stanowiska pracy

Działamy już od roku 2008, specjalizując się w realizacji innowacyjnych, a przede wszystkim skutecznych rozwiązań dla biznesu. Siłą naszej firmy są ludzie, ich kreatywność, zaangażowanie i umiejętności, które procentują przy realizacji projektów dla największych polskich firm. Stosujemy najnowsze technologie i szukamy nowoczesnych rozwiązań, pracując z nami będziesz miał możliwość ciągłego rozwoju i zdobywania nowych umiejętności. Jeżeli programowanie jest Twoją pasją – dołącz do nas!

Zakres obowiązków:

• tworzenie oprogramowania na urządzenia mobilne iOS,

• współpraca z działem graficznym, testów i zespołem projektowym.

Gwarantujemy:

• pracę przy ciekawych i różnorodnych projektach,

• możliwość poznania nowoczesnych technologii,

• elastyczną formę zatrudnienia,

• elastyczne godziny pracy dla studentów,

• przyjazną atmosferę,

• wsparcie doświadczonego zespołu.

Wymagania

• wykształcenie wyższe informatyczne (lub pokrewne),

 • znajomość zagadnień związanych z tworzeniem oprogramowania na platformy mobilne,

  • co najmniej rok praktycznego doświadczenia w tworzeniu aplikacji dla iOS,

  • bardzo dobra znajomość Objective-C i Swift,

  • zaawansowane umiejętności w zakresie OOA/OOD,

  • znajomość iPhone SDK i XCode,

  • zdolności komunikacyjne i umiejętności rozwiązywania problemów,

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy,

  • znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji.

  • znajomość systemu kontroli wersji Subversion.

Dodatkowe atuty:

 • posiadanie przynajmniej jednej aplikacji w Apple App Store,

  • doświadczenie z API RESTful,

  • znajomość baz danych MySQL lub PostgreSQL,

  • znajomość systemu kontroli wersji Git.

Prezentacja firmy

Jesteśmy doświadczoną firmą z branży IT – software housem, który specjal... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy