PROGRAMISTA iOS, ANDROID, PC

Zamel Sp. z o.o.

43-200 PSZCZYNA, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków obejmuje projektowanie i rozwój aplikacji na urządzenia mobilne z systemem iOS, Android oraz PC wraz z tworzeniem dokumentacji technicznej.
Programista będzie uczestniczył w różnych fazach projektowania oraz wdrażania aplikacji.

Wymagania

Wymagania:
znajomość technologii: Android 1.x & 2.x, Java ME (MIDP 1 & 2), Web (HTML 4 & 5, CSS 1 & 2, AJAX, JavaScript), HTTP & HTTPS , XML, XSD, Video Streaming protocols, Unit Testing
doświadczenia w programowaniu na platformę iOS;
co najmniej jednego projektu realizowanego na iOS (mile widziane projekty App Store)
znajomości zagadnień UA/UX
znajomości tematyki dotyczącej zarządzania pamięcią w urządzaniach mobilnych
doświadczenie w tworzeniu aplikacji natywnych na iPhone’a ( Cocoa, Xcode, OpenGL)
bardzo dobra znajomość C++ oraz Objective C
dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację
komunikatywność
umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
stabilne zatrudnienie
szansę rozwijania kwalifikacji
pracę w młodym i dynamicznym zespole

Prezentacja firmy

Firma Zamel jest polską, rodzinną grupą kapitałową z siedzibą w P... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/06/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy