Programista i operator robota spawalniczego, Programista robotów spawalniczych

Aluminium-Service

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Job-Skala poszukuje kandydatow dla zakladow produkcyjnych w Niemczech w zakresie wysoko jakościowej obróbki skrawania detali jednostkowych lub małoseryjnych w zawodzie:

Programista i operator robota spawalniczego ( REIS Robotics ) lub podobnego.

Praca od zaraz !!!

Wymagania:
komunikatywna znajomość języka niemieckiego (umożliwiająca zrozumienie poleceń oraz komunikowanie się z przełożonym)
umiejętność programowania i obsługi robotów spawalniczych
wiedza techniczna i doświadczenie

CV prosze ze zdjeciem tylko po polsku, angelskie CV nie akceptujemy !

Nasza Oferta:
• Kontakt z nami jest w jezyku polskim
• Stałe zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku niemieckim
• Bardzo dobra zapłata
• Dostęp do najnowszych technologii i możliwość rozwoju zawodowego
• Pomoc przy zakwaterowaniu i w spraw organizacyjnych

Wymagania

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi przez nas kandydatami

Prezentacja firmy

Jesteśmy niemiecką firma produkcyjna w Niemczech. <br/>Zatrudnienie na b... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/01/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji, Praca Inżynieria