Programista Frontend (JavaScript, ClojureScript, React.js) - junior/senior

Retailic Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Oczekujemy:

* Znajomości i doświadczenia w pracy z technologiami front-end: HTML, CSS, JavaScript.

* Znajomości frameworku typu Angular JS.
Dużym plusem jest znajomość React.js.
* Nie wymagamy umiejętności pisania w ClojureScript, można się nauczyć już u nas.

Najważniejsza jest dla nas jakość kodu. Po pokazaniu repozytorium z ładnym kodem w ClojureScript, korzystającym z React.js i komunikującym się z serwerem za pomocą Sente, składamy propozycję pracy od razu.

Oferujemy:
* Miejsce w zorganizowanym, kompetentnym i stabilnym zespole
* Możliwość fantastycznego rozwinięcia umiejętności i znajomości najnowszych technologii. Masz szansę pracować z tym samym co robią Facebook i Instagram.
* Możliwość pracy zdalnej z dowolnego miejsca w Polsce (i nie tylko): jeśli masz samodyscyplinę, nie ma żadnego problemu z pracą zdalną. Większość z nas tak pracuje.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie:
* CV opatrzone klauzulą zezwalającą na przetwarzanie danych osobowych,
* linku do GitHuba,

na adres: work(at)retailic.com
W tytule prosimy o dopisanie numeru referencyjnego: PFE201603/IP

Prezentacja firmy

Doradzamy firmom, dla których działalności kluczowe są decyzje... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/04/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
5 000PLN - 9 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy