Programista Frontend Developer - AJAX, CSS, Javascript, Jquerry

Retiso Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Gliwice, Rybnik, Knurów, Pilchowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zadania:
rozwój i tworzenie od podstaw zaawansowanych aplikacji webowych,
rozwiązywanie problemów optymalizacyjnych oraz integracje między systemami,
tworzenie i przeprowadzanie testów,
ścisła współpraca z programistami w tworzeniu planów rozwoju aplikacji,
opracowywanie dokumentacji techniczno-projektowej do tworzonego oprogramowania.

Oferujemy:
pracę nad ciekawymi projektami dla polskich oraz zagranicznych klientów,
elastyczne godziny pracy,
atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z wynikami pracy,
stabilną pracę wśród profesjonalistów,
miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole,
bogaty pakiet socjalny.

Wymagania

zaangażowanie,
systematyczność i terminowość,
biegła znajomość XHTML, CSS, Javascript, Jquerry
mile widziana znajomość AJAX oraz system kontroli wersji SVN,
podstawowa dobra znajomość PHP i MySQL, OOP,
podstawowa znajomość frameworka Symfony,
mile widziana znajomość języka angielskiego.

Prezentacja firmy

Spółka Retiso prowadzi internetowy portal reklamowy www.retiso.pl... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy