Programista Front End

BMM Sp. z o.o.

RZESZÓW, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Gwarantujemy pracę wyłącznie przy ambitnych projektach, które pochłoną Cię bez reszty i rozwiną Twoje umiejętności w zakresie:

» projektowania i programowania nowych modułów innowacyjnego oprogramowania
» integracji cząstkowych komponentów oprogramowania,
» pracy z relacyjnymi bazami danych,
» opracowywania szczegółowej dokumentacji technicznej,
» współpracy z Product Manager’ami, Webdeveloper’ami, Projektantami, Testerami, Scrum Master’ami, Product Owner’ami i innymi superbohaterami.

Wymagania

Jeśli:

» jesteś osobą samodzielną, kreatywną i potrafisz współpracować,
» pasjonujesz się projektowaniem obiektowym np. C#, ASP. NET
» do tego trudno oderwać Cię od pracy w technologii jQuery, CSS, HTML,
» relacyjną bazę danych MS SQL masz w „małym palcu”,
» a dokumentacja techniczna w języku angielskim to dla Ciebie „a piece of cake”,

…to nie zwlekaj i czym prędzej zgłoś się do Nas!

…tym bardziej jeśli „ogarniasz” bibliotekę DevExpress. Ale nie martw się, jeśli nie czujesz się w tym obszarze „jak ryba w wodzie” – możemy pomóc Ci uzupełnić brakujące umiejętności.

W zamian za Twoje zaangażowanie zapewnimy Ci:

» niezłe zarobki,
» pracę w nieprzeciętnym i zgranym zespole,
» urozmaicony zakres prowadzonych projektów,
» możliwość malowania po ścianach, w przypływie twórczego natchnienia,
» nieograniczony dostęp do pysznej kawy i świeże owoce,
» a poza pracą wyjazdy i imprezy integracyjne, wyjazdy na narty, dofinansowane zajęcia sportowe, upominki dla Twoich dzieci itp.

Jeśli dodamy, że w pracy panuje luźna atmosfera, wszyscy mówimy sobie po imieniu, a 40% pracowników naszej firmy to kobiety, to chyba nie trzeba będzie Cię już dłużej przekonywać do kliknięcia w ten przycisk na dole.

Nie czekaj! Ktoś może zająć Twoje miejsce!

Prezentacja firmy

Zwykli Wyjątkowi Ludzie tworzą wspaniałe przedsięwzięcia <br/> <br/> <br... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy