Programista / Front-End Developer

REDNT Sp. z o.o.

Cieszyn, Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy doświadczonego Front-End (Web)Developera do udziału w tworzeniu platformy internetowej oferowanej w modelu SaaS dla klientów z branży przemysłowej z back-endem w postaci platformy chmurowej.

Wymagania

Wymagania i kwalifikacje:
- Bardzo dobra znajomość HTML5 i CSS3
- Bardzo dobra znajomość JavaScript, AJAX oraz znajomość biblioteki jQuery
- Umiejętność i doświadczenie w projektowaniu UI/UX,
- Umiejętność i doświadczenie w projektowaniu serwisów RWD, serwisów mobilnych
- Dobra znajomość PHP, mile widziana znajomość Symfony i wzorców projektowych
- Doświadczenie w korzystaniu z systemu kontroli wersji SVN
- Podstawowa umiejętność w zakresie obsługi programów graficznych (Photoshop) pozwalająca na wykonywanie adaptacji grafiki
- Mile widziane doświadczenie z platformą Microsoft Azure
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
- Prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

REDNT sp. z o.o. jest działającym ponad dekadę na rynku przedsięb... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca Inżynieria