Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta w Holandii poszukujemy doświadczonych programistów CNC, posiadających doświadczenie w pracy ze sterownikiem Mazatrol

Obowiązki:
praca z maszynami CNC ze sterownikiem Mazatrol
programowanie maszyn i wprowadzane korekt do programów
rozwiązywanie problemów związanych z pracą maszyn
utrzymanie maszyn w dobrym stanie technicznym
zgłaszanie usterek

Oferujemy:
atrakcyjne wynagrodzenie: 11,50 euro netto/h
mieszkanie
ubezpieczenie
pomoc koordynatorów

Wymagania

doświadczenie w obsłudze frezarek CNC ze sterownikiem Mazatrol
umiejętność czytania rysunku technicznego
chęć rozwoju zawodowego
dobre zdolności komunikacyjne
znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
własny samochód będzie atutem

Prezentacja firmy

Covebo to międzynarodowa organizacja pośrednictwa pracy, pracy tymczasow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji