Programista/Developer PHP

BigCom

Rzeszów, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Jeżeli znasz PHP oraz bazy danych i chcesz się rozwijać przy ciekawych projektach oraz zdobyć doświadczenie - Dołącz do naszego zespołu!

Mamy projekty o różnych skalach trudności - dla początkujących i zaawansowanych programistów.

Poszukujemy programistów stacjonarnych (Rzeszów) lub zdalnych, którzy będą:
-tworzyli strony internetowe i sklepy internetowe w oparciu o nasz CMS, WordPress, PrestaShop
-tworzyli nowe moduły
-integrowali nasze sklepy z zewnętrznymi systemami

Oferujemy bezpłatne szkolenia oraz pomoc innych programistów zwłaszcza na początku pracy.

Nasz zespół liczy w tej chwili 21 osób: programiści PHP, programiści Android i programiści iOS. Graficy, handlowcy. Działamy od 15 lat, zrealizowaliśmy projekty dla Renault, Suzuki, Handlopex, PZL Sędziszów SA i wielu innych.

Wymagania

Wymagania
-Znajomość PHP
-Znajomość CSS
-Znajomość bazy danych MySQL

Info:
-kopię CV prześlij przez naszą stronę internetową

Prezentacja firmy

BigCom – technologie internetowe i mobilne. Tworzymy profesjonaln... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
4 000PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce