Opis stanowiska pracy

Firma z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu oprogramowania zatrudni programistę z bardzo dobrą znajomością DELPHI potwierdzoną doświadczeniem.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie - umowa o pracę
  • dobre wynagrodzenie (od 4000 netto)
  • prywatną opiekę medyczną
  • kartę multisport
  • pracę w dobrej, nie korporacyjnej atmosferze
  • pracę przy nowych i ciekawych projektach

Wymagania

  • praktyczna znajomość programowania obiektowego
  • praktyczna znajomość języka SQL
  • kreatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • nastawienia na rozwiązywanie problemów oraz samodzielność
  • odpowiedzialność za powierzone zadania

Prezentacja firmy

Wieloletni producent oprogramowania dla biznesu oraz z dziedziny edukacj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
5 650PLN - 6 400PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy