Programista Delphi Bielsko-Biała

Swift Software Sp.z o.o. Sp. k.

Bielsko-Biała, śląskie

Opis stanowiska pracy

Do naszego nowego biura w centrum Bielsko-Białej poszukujemy osoby na stanowisko:

Programista Delphi

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Region: śląskie

Opis stanowiska:

Do obowiązków osoby na tym stanowisku będzie należało rozwijanie, wsparcie i dokumentowanie dużego systemu bazodanowego.

Oferta dotyczy pracy stałej.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym.

Informujemy, iż będziemy się kontaktować z wybranymi kandydatami.

Wymagania

  • Biegła umiejętność programowania w środowisku Delphi
  • Bardzo dobra znajomość SQL i zagadnień baz danych
  • Doświadczenie w programowaniu z użyciem komponentów DevExpress

Prezentacja firmy

SWIFT SOFTWARE SPÓŁKA Z.O.O. SP.K. <br/> <br/>Swift Software jest... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy