Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy IPF GROUP poszukuje doświadczonych kandydatów na stanowisko:

FREZER CNC

Miejsce pracy: Francja, okolice Poitiers

Zakres obowiązków:
- produkcja elementów do przemysłu lotniczego (materiały: stal, aluminium, żeliwo i plastik)
- obsługa maszyn marek: Deckel Maho DMU 70 (5-osi), Deckel Maho DMC 64 V + 103V, Hermle C600V, Eikon MU2
- ustawianie maszyny do detalu - sterowanie Heidenhain TNC 430 i ITNC530
- programowanie maszyn
-kontrola jakości wykonanych produktów

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę
- pomoc w organizacji przejazdu i zakwaterowania
- zdalne załatwienie formalności (wypełnienie dokumentów kadrowych)
- zapewniamy bezpłatne dojazdy z mieszkania do pracy na terenie Francji
- możliwość korzystania z francuskich świadczeń socjalnych (świadczenia rodzinne, emerytura itp.)

Wymagania

- minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
- dyspozycyjność do wyjazdu

Mile widziane:
- prawo jazdy kat. B, własny samochód

Prezentacja firmy

IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji