Programista CNC (frezarki horyzontalne - Sinumeric)

Pran Sp. z o.o.

Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta w Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Programista horyzontalnych frezarek CNC w systemie Sinumeric

Zadania na stanowisku:

• Obsługa frezarek horyzontalnych

• Programowanie frezarek horyzontalnych w systemie Sinumeric 840D

• Frezowanie dużych elementów na podstawie rysunków technicznych

Oferujemy:

• Atrakcyjny system wynagrodzeń

• Długoterminowy kontrakt na warunkach holenderskich

• Pracę w stabilnej firmie z perspektywą rozwoju

• Organizujemy komfortowe zakwaterowanie i opiekę koordynatorów na miejscu

Osoby spełniające wymienione wymagania prosimy o załączenie CV w języku angielskim.

Wymagania

Wymagania:

• Doświadczenie w programowaniu frezarek horyzontalnych

• Umiejętność programowania maszyny w systemie Sinumeric na podstawie rysunków technicznych

• Znajomość języka angielskiego

• Mile widziane prawo jazdy i samochód

Prezentacja firmy

Witamy na stronie agencji PRAN - specjalisty w dziedzinie rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne