Programista C#

Sales For

Poznań, wielkopolskie

Sales For

Obowiązki:

  • Udział w projektowaniu oprogramowania
  • Rozwijanie, utrzymanie oraz tworzenie nowego oprogramowania
  • Przygotowanie dokumentacji technicznej

 Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w specjalności Informatyka lub pokrewnych
  • Mile widziana znajomość co jednej z technologii: .NET, WCF, WPF
  • Znajomość programowania w języku: C# lub Java
  • Mile widziana umiejętność tworzenia aplikacji webowych z wykorzystaniem jednej z technologii: MVC, ASP.NET, C#, JavaScript, CSS
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Atrakcyjny pakiet bonusowy
  • Twórczą pracę w ambitnym zespole
  • Szkolenia techniczne dostosowane do ścieżki kariery
  • Bibliotekę techniczną
  • Codzienne przekąski na koszt firmy
  • Indywidualną ścieżkę szkoleniową
  • Udział w projektach o zasięgu międzynarodowym
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowych strukturach firmy
  • Kontakt z najnowszymi technologiami
  • Pracę w profesjonalnym zespole
Rejestr Agencji Zatrudnienia: 8519

Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zainteresowane osoby są proszone o przesłanie CV w języku polskim za pomocą przycisku Aplikuj:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Sales For