Programista C++

Euvic (Michał Kosmaczewski)
Podstawowe informacje:
Lokalizacja
Kraków
Liczba wakatów
1
Minimalne doświadczenie
2 lata
Rodzaj umowy
Na czas nieokreślony
Wymiar etatu
Pełny etat
Wynagrodzenie
8 000PLN - 12 000PLN / Monthly (Brutto)

Euvic – już od ponad dekady działamy w obszarze usług informatycznych.

Nasz zespół to dziś ponad 600 specjalistów, a w całej grupie technologicznej Euvic, która skupia firmy informatyczne z całej Polski - ponad 1800. Pracujemy w 9 siedzibach w Polsce i w 3 poza granicami kraju. Euvic to ponad 150 różnorodnych projektów realizowanych w teamach od kilku do kilkudziesięciu osób.

Wykorzystujemy przede wszystkim najnowsze technologie Java oraz .Net; nasze projekty to głównie systemy webowe oraz aplikacje mobilne. Mówimy o sobie antykorporacja – mimo rozmiarów wciąż działamy jak firma rodzinna i pielęgnujemy jej wartości.

Do współpracy zapraszamy zarówno doświadczonych specjalistów IT jak i początkujących pasjonatów technologii informatycznych.

Obowiązki:

  • Implementacja nowych funkcjonalności,
  • Likwidacja zgłoszonych błędów,
  • Utrzymanie wysokiej jakości kodu źródłowego
  • Komunikacja z członkami zespołu oraz klientami

Wymagane umiejętności i doświadczenie:

  • 2+ (5+ na pozycjach starszych programistów) lata doświadczenia w programowaniu oprogramowania C/C++
  • Biegłość w programowaniu C/C++
  • Praktyczna znajomość reguł OOP
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w zespołach rozproszonych (szczególnie doświadczenie w pracy jako część zespołu składającego się z osób pracujących w różnych częściach świata)
  • Wysoka motywacja, zorientowanie na cel, umiejętność pracy w otoczeniu o niewielkim nadzorze projekt managerów
  • Mile widziana biegłość w obsłudze wbudowanych narzędzi i technik debugowania oprogramowania (emulatory, analizatory bus, analizatory logiczne itd.)
  • Praktyczna umiejętność posługiwania się językiem angielskim w piśmie i mowie

Oferujemy:

  • pracę w ciekawych, międzynarodowych projektach, w najnowszych technologiach i metodologiach
  • możliwość pracy zdalnej
  • możliwość wybrania sobie najbardziej interesującego projektu, jego okresu realizacji i miejsca pracy
  • profesjonalny system szkoleń wewnętrznych (językowe i techniczne)
  • możliwość zdobycia certyfikatów
  • bogaty pakiet socjalny (m.in. Kartę Benefit MultiSport, pakiet medyczny, czy firmowy sportowy kabriolet)
  • elastyczny czas pracy
  • dla zainteresowanych możliwość ciekawych wyjazdów zagranicznych
  • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.