Programista C Systemów Wbudowanych

Workforce Logiq

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Dla jednego z naszych Klientów, firmy z branży telekomunikacyjnej, poszkujemy osób na stanowisko:

Programista C systemów wbudowanych

Obowiązki:

• Udział w międzynarodowych projektach rozwojowo – badawczych w obszarze telekomunikacji dla największych światowych Klientów

• Projektowanie, dokumentowanie, implementacja i utrzymanie oprogramowania dla urządzeń przenośnych

Wymagania

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe o specjalizacji informatyka, elektronika, telekomunikacja i/lub pokrewne

• Bardzo dobra umiejętność programowania w C

• Doświadczenie w programowaniu w systemach embedded

• Doświadczenie w programowaniu sterowników urządzeń, w szczególności USB i WI-FI

• Doświadczenie w rozwoju systemów czasu rzeczywistego (RTOS)

• Znajomość architektury ARM 9/ ARM 5

• Doświadczenie w programowaniu aplikacji dla systemu Linux

• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, w tym umiejętność czytania dokumentacji technicznej

Kwalifikacje będące dodatkowym atutem:

• Znajomość architektury modemu Ericsson

• Znajomość kernela Linux

• Doświadczenie w portowaniu kernela na nowe platformy sprzętowe

• Znajomość innych języków programowania

Oferujemy:

• Pracę w międzynarodowym środowisku

• Elastyczne formy zatrudnienia: umowa o pracę bądź B2B (własna działalność gospodarcza)

• Prywatną opiekę medyczną

• Ubezpieczenie na życie

• Możliwość udziału w szkoleniach

• Programy rozwoju zawodowego

Prezentacja firmy

Workforce Logiq, formerly ZeroChaos, is a global provider of work... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/06/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy