Opis stanowiska pracy

Jesteśmy partnerem polskiego producenta oprogramowania biznesowego ENOVA - jednego z wiodących systemów ERP na rynku.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Programista C# / .NET Developer

Zakres obowiązków:

  • projektowanie i implementacja nowoczesnych aplikacji biznesowych zgodnie z dostarczoną specyfikacją,
  • obsługa powdrożeniowa oraz tworzenie rozszerzeń
  • tworzenie dokumentacji projektowo-wdrożeniowej,
  • uczestnictwo we wdrożeniach oprogramowania,
  • tworzenie modyfikacje raportów.

Wymagania

  • ukończonych studiów wyższych,
  • doświadczenie w realizacji komercyjnych projektów tworzonych w języku C# (min. 3 Letnie),
  • znajomości programowania obiektowego (preferowany język C#, platforma .NET) oraz baz danych SQL (preferowany MS SQL Server),
  • znajomości języka angielskiego umożliwiającej samodzielne korzystanie z dokumentacji technicznej, oraz komunikację z innymi członkami zespołu,
  • zdolności analitycznych i organizacyjnych,
  • umiejętności pracy w zespole oraz w środowisku rozproszonym.

Prezentacja firmy

Alfa Software sp. z o.o. jest integratorem systemów informatyczny... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
5 000PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Premia
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - ERP, Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Hardware / Information Systems