Programista C#/.NET MSSQL

Elettric 80 Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Elettric 80 Sp. z o.o. Elettric 80 Sp. z o.o. Elettric 80 Sp. z o.o.
Kim jesteśmy i czym się zajmujemy?

Elettric80 jest światowym liderem w dziedzinie inteligentnych w pełni automatycznych systemów logistycznych stosowanych w przemyśle. Główna siedziba firmy znajduje się we Włoszech. W Polsce ulokowany jest prężnie rozwijający się oddział inżynieryjny z siedzibą w Krakowie. Poza tym firma ma swoje oddziały w USA, Wielkiej Brytanii, Brazylii, Szwecji, Francji, Australii oraz Dubaju. Elettric80 znany jest głownie z bezobsługowych wózków widłowych sterowanych laserowo - LGV, wysp paletyzujących oraz inteligentnych systemów zarządzania magazynem.

Aby sprostać rosnącym potrzebom automatyzacji procesów produkcyjnych na świecie Elettric80 Sp. z o. o. Kraków Polska poszukuje inżynierów - informatyków na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Zakres Obowiązków:

  • Przygotowanie systemów zarządzania magazynem WMS realizujących założenia projektowe zgodnie ze specyfikacją z wykorzystaniem technologii Microsoft .NET, w tym C #
  • Tworzenie zapytań SQL, tabele, widoki, funkcje, procedury i indeksy
  • Uczestniczenie w pracy zespołu programistów odpowiedzialnych za planowanie, specyfikację i fazę testowania aplikacji
  • Wdrożenia projektów u klientów w różnych lokalizacjach na całym świecie

Wymagane umiejętności:

  • Wykształcenie wyższe (inżynierskie lub magisterskie), preferowane kierunki: informatyka, informatyka stosowana, automatyka, robotyka, mechatronika, elektronika
  • Znajomość środowiska C # .NET (WCF, WPF, LINQ)
  • W przypadku braku znajomości środowiska C# wymagane jest co najmniej 2-3 letnie doświadczenie zawodowe w programowaniu w takich środowiskach jak: JAVA, C, C++ , V.B. 6.0, Python, V.B .NET
  • Znajomość środowiska MSSQL (programowanie i konfiguracja: maintenance plans, mirroring and replication etc.)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, dodatkowe języki obce mile widziane
  • Dodatkową zaletą będzie znajomość konfiguracji serwerów, modułów komunikacyjnych i OP
  • Prawo jazdy kategoria B
  • Gotowość do częstych podróży po całym świecie (co najmniej 200 dni w roku)

Dodatkowe korzyści:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie (dodatkowe premie za pracę w delegacji oraz diety)
  • Praca w młodym, entuzjastycznym oraz wielokulturowym zespole
  • Możliwość rozwoju osobistego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Możliwość zwiedzenia sporej części świata (Europa, Ameryka Północna i Południowa, Australia)
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta fitness OK System
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Więcej informacji o Elettric80 na www.elettric80.com