Opis stanowiska pracy

LIS Polska Sp. z o.o. jest jednym z wiodących producentów oprogramowania IT dla transportu, logistyki i spedycji w krajach europejskich. Od ponad 30 lat rozwijamy i oferujemy innowacyjne oprogramowanie do planowania transportu (TMS), zarządzania taborem i realizacji zleceń transportowych.

W zawiązku z otwarciem nowego oddziału w Pszczynie poszukujemy osób na stanowisko:

Programista C# (m/k)

Miejsce pracy: Pszczyna

Opis stanowiska:

Pracownik na tym stanowisku przejmie do realizacji indywidualnie dopasowane zadnia (C#, Silverlight, AJAX) według specyfikacji. Dotyczy to zarówno rozwoju aplikacji dla klientów, jak również tworzenia i rozwoju nowych aplikacji oraz funkcji naszego programu WinSped.

Perspektywicznie istnieje możliwość przejęcia funkcji Team Leader (m/k).

Wymagania:

• Wyższe wyksztalcenie informatyczne lub podobne

• Praktyczna znajomości z zakresu C# i NET Framework, Silverlight, WPF i /lub ASP.NET

• Doświadczenie w programowaniu obiektowym, znajomość wzorów projektowych

• Umiejętność realizacji indywidualnych zadań programistycznych oraz umiejętność pracy w zespole

• Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy:

• Stałą pracę oraz możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i kariery zawodowej w międzynarodowej organizacji

• Możliwość przejęcia funkcji Team Leader

• Atrakcyjne wynagrodzenie

• Elastyczne godziny pracy

• Udział w dużych, profesjonalnie realizowanych projektach

Prosimy o wysłanie CV w jęz. polskim i/ lub angielskim z podaniem oczekiwanej wysokości wynagrodzenia oraz możliwego najwcześniejszego terminu rozpoczęcia pracy.

Cieszymy się na Państwa aplikacje!

Prezentacja firmy

Firma z branży IT

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - ERP, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Bazy danych