Opis stanowiska pracy

• udział w projektach związanych z najnowocześniejszymi technologiami telekomunikacyjnymi i sieciowymi,

• tworzenie i rozwijanie aplikacji oraz rozwiązań embedded.

Wymagania

• znajomość i doświadczenie w programowaniu w C i/lub C++,

• dobra znajomość języka angielskiego.

• doświadczenie w programowaniu systemów/platform embedded,

• znajomość systemów kontroli wersji (GIT, ClearCase),

• mile widziana znajomość języków skryptowych (Python, Perl lub JavaScript).

Firma oferuje:

• udział w interesujących i rozwojowych projektach,

• szkolenia,

• atrakcyjne wynagrodzenie,

• benefity (prywatna opieka medyczna itp.).

Prezentacja firmy

W Arche Consult... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy