Opis stanowiska pracy

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów jednego z liderów w swojej dziedzinie, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Developer C/C++

Co proponujemy:

- pracę w nowotworzonym zespole, w którym Twoje pomysły będą częścią realizowanych rozwiązań;

- możliwość wykorzystywania najnowszych i najlepszych dostępnych technologii i standardów;

- zadania, które często będą wymagały niestandardowych rozwiązań;

- w trosce o Twoje zdrowie i kondycję, oferujemy kartę Multisport oraz opiekę medyczną;

- konkurencyjne wynagrodzenie i współpracę w oparciu o B2B.

Co jest dla nas ważne:

- minimum 2 letnie praktyczne doświadczenie na podobnym stanowisku;

- bardzo dobra umiejętność programowania w C / C++;

- umiejętność pisania spójnego, logicznego i przejrzystego kodu;

- praktyczna znajomość języka angielskiego;

- znajomość i rozumienie struktur danych i algorytmów;

- praktyczna znajomość baz SQL.

Mile widziane:

- wyższe wykształcenie kierunkowe, które ugruntowało Twoje doświadczenie;

- znajomość języków: Java, Perl;

- znajomość metodyki SCRUM.

Za co będziesz odpowiadać:

- projektowanie, rozwój oprogramowania i modułowych rozwiązań dla aplikacji powiązanych (systemy „real-time”);

- wdrożenie i usprawnienie cech oraz funkcjonalności systemów oraz aplikacji;

- przedstawianie swoich pomysłów i współpracę z członkami zespołu w celu rozwiązania problemów i wdrożenia usprawnień;

- testowanie wytwarzanego oprogramowania;

- praca zarówno z zespołami lokalnymi w celu zapewnienia najwyższej jakości.

Prezentacja firmy

IT LeasingTeam realizuje usługi w zakresie pozyskiwania dla organ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy