programista C/C++ (Linux)

Randstad Polska Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Randstad Technologies specjalizuje się w rekrutacjach z obszaru informatyki oraz z pogranicza informatyki i biznesu. Koncentrujemy się na poszukiwaniu wysokiej klasy specjalistów na poziomie wszystkich szczebli organizacyjnych.

 Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowiska:

Nr ref.: 19986
Praca stała
Lokalizacja: Łódź

Zakres obowiązków:
  • rozwój i utrzymanie aplikacji w języku C/C++ w środowisku Linux
  • projektowanie, rozwijanie i wdrażanie nowych funkcjonalności
  • współpraca z zespołem programistów
  • praca w środowisku międzynarodowym

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne ewentualnie ostatni rok studiów
  • min. 1 rok doświadczenia w wykorzystaniu języka C i C++ w projektach informatycznych
  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji na systemem Linux
  • znajomość języka Python będzie dodatkowym atutem
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dostępność do pracy w wymiarze pełnego etatu

Oferta:
  •  udział w projektach o międzynarodowym zasięgu dla branży automotive
  • pracę w przyjaznej atmosferze nad ciekawymi projektami
  • pakiet dodatkowych benefitów
  • możliwości rozwoju zawodowego

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)