Programista C / C++ / Java / .Net (praca zdalna)

eSourcing S.A.

Bielsko-Biała / Katowice / Cieszyn, śląskie

Od: eSourcing S.A.
Miejsce pracy: Bielsko-Biała / Katowice / Cieszyn

eSourcing S.A. to firma o całkowicie polskim kapitale, specjalizująca się w tworzeniu i wdrażaniu kompleksowych systemów informatycznych dedykowanych dla firm z sektora bankowego i finansowego. Interesują nas szczególnie te systemy i usługi, które ze względu na skomplikowane mechanizmy transakcyjno-rozliczeniowe oraz duże ilości przetwarzanych informacji stanowią wyzwanie w produkcji i wdrożeniu. Nasz zgrany zespół to wysokiej klasy specjaliści, którzy ambitnie podchodzą do wykonywanych zadań i poszukują innowacyjnych rozwiązań.

Więcej informacji na naszej stronie internetowej.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko Programista

Oferujemy:

• pracę przy wielu bardzo ciekawych, innowacyjnych i zaawansowanych projektach

• pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

• pracę w profesjonalnym i dobrze zorganizowanym zespole

• dodatkowe bonusy finansowe i pozafinansowe

• dużą samodzielność i swobodę w planowaniu oraz organizacji pracy

• praca zdalna lub stacjonarna (biura w Krakowie i Bielsku-Białej)

Zadania:

• tworzenie, rozwój i utrzymanie oprogramowania

• programowanie według specyfikacji

• analiza nowych projektów

  • Bardzo dobra znajomość któregokolwiek języka programowania C / C++ / Java / .Net (min. 2 lata doświadczenia)
  • Znajomość baz danych
  • Język angielski na poziomie min. komunikatywnym
  • Umiejętność planowania zadań oraz monitorowania postępu prac i raportowania wyników
  • Samodzielność i zaangażowanie
  • otwarty, analityczny umysł i twórcze podejście do problemów
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Mile widziane wszelkie doświadczenie z produktami lub technologiami Jira, Confluence, JUnit, NUnit, Selenium, VoltDB, Apache Kafka.