Opis stanowiska pracy

Mamy ciekawą ofertę pracy dla programistów ASP.NET MVC, którzy chcieliby dołączyć do zespołu pracującego przy ambitnych projektach. Jeśli nie lubisz klimatu korporacji, a mimo to chcesz pracować przy ciekawych i wymagających zagadnieniach, zapraszamy do współpracy. Nie jesteśmy fabryką programistów, ale dojrzałą firmą R&D.

Jesteśmy otwarci na wszystkie formy współpracy: umowa o pracę, o dzieło, freelancing.

Oferujemy:
- ambitne projekty
- zarobki adekwatne do umiejętności
- niekorporacyjny klimat (mamy kawę i herbatę, ładne biuro koło Politechniki i parku, a czasami ciastka i paluszki)
- możliwość pracy z developerami z kilkunastoletnim doświadczeniem naukowym i biznesowym
- ubezpieczenie grupowe dla każdej osoby, niezależnie od formy współpracy
- kartę sportową OK System: najwyższy pakiet (łącznie z paintball, masażami, squashem, itd.), bez dopłat, dla każdej osoby, niezależnie od formy współpracy

Wymagania

1. Znajomość ASP.NET MVC i podstaw JS
2. Znajomość technologii bazodanowych: EF/LINQ/ADO.NET
3. Znajomość WCF
4. Znajomość paradygmatu programowania obiektowego
5. Znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

1. Znajomość AngularJS
2. Umiejętność projektowania baz danych
3. Znajomość wzorców projektowych
4. Znajomość podstaw algorytmiki

Prezentacja firmy

Software Interactive to spółka mająca na celu wprowadzanie na ryn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy