Programista Aplikacji Mobilnych

Appdate

39-304 Czermin, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków
- tworzenie i rozwijanie aplikacji na systemy mobilne Android lub iOS
- integracja aplikacji mobilnych z serwerem (API)

- współpraca z innymi członkami zespołu

Oferujemy:
- pracę w biurze w okolicach centrum Krakowa (Stare Podgórze)
- wyposażone stanowisko pracy
- wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności
- stałe zatrudnienie w wybranej formie współpracy (umowa o pracę, zlecenie, umowa o dzieło, faktura)
- pracę w młodym zespole specjalistów nad ciekawymi projektami oraz nowymi technologiami
- kartę Multisport
- przyjazną i wesołą atmosferę pracy

Wymagania

- umiejętność programowania aplikacji na platformę Android lub iOS
- znajomość języków programowania Java lub Objective-C
- dobra znajomość języka angielskiego
- znajomość systemów kontroli wersji
- komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
- sumienność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań

- mile widziani studenci 5 roku lub absolwenci

Prezentacja firmy

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą deweloperską działającą na... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy