Programista Aplikacji Mobilnych i Systemowych

PDAserwis

Płońsk, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: praca zdalna

Wymagania:

  • Umiejętności tworzenia aplikacji na platformy mobilne Windows Mobile (5.0 oraz wyżej) oraz Windows CE (5.0 oraz wyżej)
  • Znajomości zasad projektowania, programowania i testowania oprogramowania.

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie aplikacji na przenośne urządzenia PDA pracujące w standardach Windows Mobile oraz Windows CE.
  • Analiza wymagań technicznych.
  • Projektowanie, implementacja, testowanie aplikacji systemowych.

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w młodym zespole.
  • Nienormowany czas pracy - system zadaniowy.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Oferty prosimy przesyłac na adres: a.malecka(a)pdaserwis.pl

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Prezentacja firmy

Świadczymy usługi w zakresie diagnostyki i napraw pogwarancyjnych urządz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/02/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
do ustalenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy