Programista Angular

Power Media

Wrocław, dolnośląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Jeden z Naszych Klientów, lider w branży medycznej ze 100% polskim kapitałem zakładowym poszukuje samodzilnej i doświadczonej osoby na stanowisko Angular Developer. Praca we Wrocławiu, w niewielkim, rozwijającym się zespole IT.

Poszukujemy osoby, która jednocześnie interesuje się zagadnieniami UX (niekoniecznie z doświadczeniem w tej kwestii), do nowego projektu aplikacji przeglądarkowej, a w przyszłości także  rozwoju aplikacjo mobilnej.

ANGULAR DEVELOPER

Twoje obowiązki:

  • implementacja systemów;
  • projektowanie architektury nowych systemów;tworzenie dokumentacji technicznej;
  • współtworzenie standardów technicznych, wprowadzanie dobrych praktyk;
  • dbanie o najwyższą jakość kodu;
  • współpraca z zespołem przy realizacji i wdrażaniu nowych rozwiązań;
  • udział we wszystkich etapach projektu.

Oczekiwania względem Kandydata:

  • co najmniej 2-3 lata doświadczenia w tworzeniu aplikacji opartych o frameworki JS;
  • praktyczna znajomość Angular 2, TypeScript i Jasmine;
  • bardzo dobra znajomość HTML5 i CSS3;
  • zrozumienie architektury stosowanej przy tworzeniu w JavaScript, np. flux;
  • znajomość GIT, TDD;
  • dbałość o wysoką jakość tworzonych rozwiązań;
  • poczucie estetyki.

Co oferujemy?

  • Stabilne, bezpośrednie zatrudnienie (umowa o pracę lub B2B - według preferencji Kandydata);
  • Dwuskładnikowe, atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia);
  • Pracę w stałych (biurowych) godzinach z okazjonalną pracą zdalną (do dogadania);
  • Szeroki pakiet benefitów - karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, ubezpieczenie lekowe;
  • Dużą samodzielność, rozwojowe projekty i indywidualnie planowane szkolenia (w zależności od potrzeb).
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media