Programista Android i/lub iOS (praca zdalna)

Taro Systems

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

TARO Systems na co dzień zajmuje się tworzeniem dedykowanych systemów informatycznych dla Klientów z rynku publicznego jak i komercyjnego.

Obecnie poszukujemy pracowników programujących w środowiskach Android (Java) i/lub iOS (Objective-C- iOS SDK do realizacji nowych i istniejących projektów dla naszych Klientów.

Przyjmiemy do naszego zespołu programistów o różnym poziomie umiejętności i doświadczenia. Zachęcamy do aplikowania zarówno osoby spełniające poniższe minimalne wymagania jak i osoby o dużym doświadczeniu i mogące pochwalić się udziałem w wielu zaawansowanych projektach.

Wymagania

Zadania:

• Prace w środowiska Android (Java) i/lub iOS Objective-C- iOS SDK

• Wdrażanie nowych technologii w ramach nowych i istniejących projektów

• Analiza potrzeb klienta, proponowanie i tworzenie odpowiednich rozwiązań

Wymagania:

• 2+ lata doświadczenia w tworzeniu aplikacji na platformę Android (Java) i/lub iOS Objective-C- iOS SDK

• Posiadanie przynajmniej jednej aplikacji w App Store lub Google Play oraz zaprezentowanie jej możliwości

• Znajomość standardów wymiany oraz prezentacji danych (HTML, CSS, XML, JSON)

• Zaangażowanie w realizowane projekty oraz odpowiedzialność za powierzone zadania

• Umiejętność współpracy z grafikami przygotowującymi elementy GUI

• Zdolność analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów

• Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

• długofalową współpracę i elastyczne warunki zatrudnienia (etat, 1/2 etatu, 1/4 etatu lub praca zadaniowa).

• współpraca w oparciu o umowę o pracę (istnieje możliwość w przypadku pracy zadaniowej na umowę zlecenie/dzieło lub na fakturę VAT).

• udział w ciekawych projektach dla znanych Klientów.

• atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności.

• kontakt z nowoczesnymi technologiami informatycznymi.

Prezentacja firmy

Firma TARO Systems na co dzień zajmuje się dostarczaniem zaawansowanych ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
5 000PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy