Program "MOJA PIERWSZA PRACA"

Rhino

Rybnik, śląskie

Opis stanowiska pracy

Jeżeli właśnie rozpoczynasz karierę zawodową, nasza firma to najlepsze miejsce na polepszenie Twojej sytuacji finansowej.

Nie potrzebujesz doświadczenia!!

Przekażemy Ci wszystko czego nauczyliśmy się w czasie 20 lat obecności na rynku. Jesteśmy otwarci na nowe propozycje. Doskonalimy oraz na bieżąco poszerzamy zakres świadczonych usług, zgodnie z wymaganiami naszych klientów.

Posiadamy rozbudowaną sieć oddziałów i filii, które zapewniają nam dotarcie do ogromnej rzeszy odbiorców.

Dzięki naszej determinacji osiągnęliśmy sukces, którym chcemy się z Wami podzielić.

Oferujemy:

- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenia.

- Pracę w młodym zespole

- Atrakcyjne wynagrodzenie + premia motywacyjna

- Wyjazdy integracyjne

- kursy i szkolenia dla osób które nie posiadają doświadczenia

Wymagania

Jeżeli zdecydujesz się podjąć pracy w naszej firmie oczekujemy od Ciebie:

-dyspozycyjności

-uczciwości

-chęci do pracy i rozwijania się

-komunikatywności i pozytywnego nastawienia

-kreatywności

-poczucia humoru

Prezentacja firmy

Sukces Europejskiego Koncernu Multimedialnego powstałego w 1970 r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
12
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Inne