Program Manager Akcesoria i Umowy Serwisowe EAST

Renault Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

KONCERN RENAULT
poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Główne zadania:

  • Opracowanie strategii asortymentowej akcesoriów i merchandisingu (produkty centralne i lokalne) oraz umów serwisowych (rozszerzona gwarancja, umowy przeglądów i assistance), oferowanych klientom indywidualnym i przedsiębiorstwom w sieci i on-line, w celu poprawy rentowności sprzedaży nowych samochodów i wzrostu lojalności Klienta do dealerów Renault;
  • Animowanie planu promocji akcesoriów i umów serwisowych, definiowanie działań handlowych B2B/B2C, materiałów promocyjnych, reklamowych, oferty i środków finansowych, a także celów dla rynków i dealerów i uczestnictwo we wprowadzaniu, animacji i kontroli akcji;
  • Maksymalizacja sprzedaży akcesoriów i umów serwisowych w sieci Renault, zwłaszcza poprzez zmniejszenie dyspersji sieci, tworzenie szkoleń dla sprzedawców i wdrażanie standardów;
  • Zapewnienie rozwoju i wprowadzenie ofert pakietowych, zapewnienie wsparcia dla każdego kraju regionu EAST, zwłaszcza w zakresie koordynacji i realizacji planów działania dot. zamówień na akcesoria i usługi serwisowe;
  • Monitorowanie i analiza trendów rynkowych i zachowania Klientów, pozycjonowanie, działania marketingowe i tworzenie oferty produktów, konkurencyjnej na wszystkich rynkach EAST;
  • Współpraca z innymi działami i dyrekcjami przy tworzeniu oferty promocyjnej akcesoriów i umów serwisowych dla nowych modeli, serii specjalnych, Klientów indywidualnych i firmowych;
  • Przygotowanie taryf i cen dla produktów strategicznych;
  • Monitorowanie rezultatów wdrożonych akcji i planów działań.

Cechy kandydata:

  • Doświadczenie w zarządzaniu kampaniami segmentu akcesoria i umów serwisowych;
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi marketingowych, w tym mediów elektronicznych;
  • Umiejętność pomiaru, analizy i proponowania planów działań;
  • Umiejętność proponowania i wykorzystania innowacyjnych rozwiązań;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i podejmowania szybkich decyzji;
  • Kreatywność i inicjatywa w działaniu, determinacja w osiąganiu celów;
  • Biegła znajomość angielskiego;
  • Umiejętności komunikacji, negocjacji, orientacji na rozwój biznesu;
  • Gotowość do podróżowania w krajach regionu EAST.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj".