Produkcja / montaż - Łęczyca (umowa o pracę)

Progres Sp. z o.o. Sp. k.

Łęczyca, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Grupa Progres (nr cert. 5088) to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej i rekrutacji stałych.

Zatrudnimy do zakładu zajmującego się produkcją i dystrybucją urządzeń chłodzących i grzewczych na stanowisko:

PRACOWNIK WSPARCIA DZIAŁU MONTAŻU

Miejsce pracy: Łęczyca

Wymagania

Obowiązki:

- prace przy montażu klimatyzatorów i wentylatorów

- obsługa elektronarzędzi (wiertarka, wkrętarka, szlifierka)

- wycinanie nożem termicznym, klejenie klejem na ciepło

- składanie elementów na podstawie rysunku technicznego

lub prace magazynowe

Oferta:

- umowa o pracę

- praca od poniedziałku do piątku

- praca na 2 zmiany (6-14, 14-22)

Szukamy osób pełnoletnich, mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji.

Prezentacja firmy

Progres HR Poland Sp. z o.o.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji