Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszego Klienta, dużej firmy produkcyjnej z Wrocławia (Psie Pole), poszukujemy kandydata / kandydatki:

Production planner

Nr ref.: 28606
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Wrocław

Zakres obowiązków:
  • planowanie produkcji długo i krótkoterminowej w oparciu o zapotrzebowanie klientów
  • tworzenie Głównego Harmonogramu Produkcji (MPS) oraz planowanie i realizacja produkcji przy optymalizacji kosztów
  • zarządzanie danymi w systemie klasy ERP oraz tworzenie i aktualizowanie parametrów planistycznych
  • optymalizacja dostaw poprzez zapewnienie dostępności zasobów i materiałów
  • zarządzanie i kontrola poziomu zapasów magazynowych w zakresie wyrobów gotowych, surowców i opakowań
  • utrzymywanie bardzo dobrych wewnętrznych i zewnętrznych relacji z zespołami zadaniowymi, z europejskimi i amerykańskimi strukturami firmy oraz z dostawcami i partnerami handlowymi
  • aktywne uczestnictwo w projektach Lean Six Sigma i w przeglądach z zakresu zarządzania łańcuchem dostaw

Oczekiwania:
  •  wykształcenie wyższe kierunkowe
  • dobra znajomość MS Excel
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego ( w mowie i piśmie)
  • minimum 1 rok doświadczenia w procesach związanych z planowaniem produkcji
  • znajomość procesów logistycznych (mile widziane wykształcenie logistyczne)
  • sumienność, dokładność
  • zmysł analityczny
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • umiejętność wykonywania wielu czynności naraz i pamiętania o wielu zadaniach
  • umiejętność współpracy z działami - głównie z produkcją i magazynem
  • gotowość uczenia się nowych systemów i baz korporacyjnych

Oferta:
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
  • umowę o pracę tymczasową
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwości rozwoju
  • dodatkowe benefity

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)