Randstad Engineering od ponad dziesięciu lat specjalizuje się w rekrutacji kadry kierowniczej oraz wysoko wykwalifikowanych specjalistów do sektora produkcyjnego, łańcucha dostaw oraz branży budowlanej.

Obecnie dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z woj. pomorskiego, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

production planner

Nr ref.: 40590
Praca stała
Lokalizacja: Tczew

Zakres obowiązków:
  • bilansowanie możliwości realizacji planów produkcyjnych
  • analiza możliwości realizacji zlecenia, w tym sprawdzanie stanów materiałów
  • tworzenie planu produkcyjnego
  • kontrola terminowości zleceń, tworzenie planu produkcyjnego
  • określanie i proponowanie standardowych czasów dostaw dla poszczególnych grup produktowych
  • budowanie systemu planowania opartego na minimalizacji kosztów i największej efektywności produkcji

Oczekiwania:
  • min. 1-2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • wykształcenie wyższe
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office
  • doświadczenie w pracy z systemami klasy ERP będzie dodatkowym atutem
  • gotowość do pracy przez pierwsze 3-6 miesięcy poza granicami kraju w centrali firmy
  • gotowość do zmiany miejsca zamieszkania

Oferta:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej korporacji
  • realne możliwości rozwoju zawodowego - kilkumiesięczny wyjazd zagraniczny do centrali firmy klienta
  • dodatkowe świadczenia pozapłacowe
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)