Opis stanowiska pracy

ZADANIA:
• Współpraca z dostawcami zagranicznymi i polskimi w bieżących kampaniach handlowych
• Przygotowanie ofert w Excelu zgodnie w wymaganiami systemu e-commerce (zdjęcia, dane produktowe, opisy)
• Wsparcie Product Managera w bieżących obowiązkach

OFERUJEMY:
• Ciekawą pracę w niehierarchicznej i przyjaznej atmosferze, w młodym, kreatywnym i dynamicznym zespole
• Poznanie procesów i zasad panujących w najszybciej rozwijającym się sektorze gospodarki (e-commerce)
• Możliwość szybkiego rozwoju zawodowego i zdobycie nowych kompetencji, w przyszłości możliwość rozwoju w kierunku Product Managera lub Kupca
• Pracę w pięknym biurze w centralnej lokalizacji
• Konkurencyjne wynagrodzenie

Wymagania

• Dobra znajomość Excela
• Wielozadaniowość
• Odpowiedzialność, skrupulatność
• Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
• Pewność siebie w kontaktach z dostawcami
• Dobra znajomość języka angielskiego

Prezentacja firmy

Każdego dnia kilkanaście milionów Klientów na całym świecie zaczy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Zakupy / Zaopatrzenie