ZEELANDIA Sp. z o.o.

Product Manager

Miejsce pracy: Tarnowo Podgórne

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

Zarządzanie asortymentem:

  • półcukierniczym
  • asortymentem Arabesqua
  • nadzieniami słodkimi i słonymi
  • emulsjami

Tworzenie, wdrożenie i egzekucja strategii rozwoju podległego asortymentu:

  • raport rynkowy oraz sprzedażowy
  • działania konkurencji
  • rekomendacje kierunków rozwoju

Category Management:

  • Stworzenie mapy kategorii i rekomendowanego rozwoju kategorii
  • Rekomendacja działań rozwijających i poprawiających rentowność kategorii (total)
  • Rekomendacja działań wspierających kategorię
  • Współpraca z innymi Product Managerami w zakresie category managementu

Promocje produktowe – analiza rentowności produktów i amortyzacji inwestycji

  • Zarządzanie kalendarzem rocznym promocji
  • Współpraca z innymi Product Managerami w tym zakresie

Zarządzanie projektami zdefiniowanymi jako nowa inicjatywa / nowy kierunek działań firmy

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe (marketing lub pokrewne)
  • doświadczenie w zarządzaniu produktem/kategorią min. 2 lata
  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację
  • zdolności analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
  • kreatywność, która przekłada się na rozwój produktów i kategorii
  • biegła obsługa Excel, Power Point i innych
  • umiejętność pracy z dużymi bazami danych
  • umiejętność pracy z badaniami marketingowymi (budowanie raportów, analiza)
  • prawo jazdy kat.B
  • dobra organizacja pracy
  • gotowość do wyjazdów służbowych

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z pakietem socjalnym (opieka medyczna, ubezpieczenie)
  • umowę o pracę,
  • pakiet niezbędnych szkoleń
  • udział w seminariach, targach, wydarzeniach branżowych
  • dobrą atmosferę pracy
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj
lub na adres:
praca@zeelandia.pl
Zeelandia Sp. z o.o.
Ul. Sowia 6c
62-080 Tarnowo Podgórne
Więcej informacji o firmie znajdziesz na: www.zeelandia.pl