Gzella Poland Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

Product Manager

Od: Gzella Poland Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.
Miejsce pracy: Osie k. Grudziądz, Świecie

Opis stanowiska:

Zatrudniony Kandydat to osoba o kompetencjach z dziedziny zarządzania produktem – kategorią produktów. Odpowiedzialny za kreowanie/opracowywanie/ wdrażanie produktu na rynek. Kontaktuje się z dostawcami opakowań - wydruki, dobór materiałów oraz ich wycena. Obsługa projektów. Obserwuje trendy rynkowe w Polsce i na świecie, rekomenduje zmiany i wspiera proces tworzenia nowych produktów. Prowadzi szkolenia z zakresu wiedzy o produkcie, analizuje i wyciąga wnioski z analiz sprzedażowych tworzonych dla poszczególnych kanałów sprzedaży.

Zadania:

• Przygotowanie strategii produktu,

• Opracowywanie planu rozwoju produkty,

• Koordynowanie i nadzorowanie prac związanych z produktem,

• Współtworzenie i wdrażanie produktów marki,

• Identyfikacja potrzeb odbiorców,

• Monitorowanie działań konkurencji oraz odpowiednie reagowanie na zmiany sytuacji rynkowej,

• Monitorowanie trendów rynkowych (polskich i zagranicznych) w celu rozwoju nowych produktów,

• Bieżąca kontrola procesów sprzedażowych nowo wdrożonych produktów,

• Opracowywanie i wdrażanie szkoleń produktowych,

• Ścisła współpraca z działem Sprzedaży, Produkcji, Technologii, KJ, Marketingiem w zakresie opracowywania produktu,

• Uczestnictwo w targach branżowych.

Wymagania:

• Doświadczenie w prowadzeniu projektów związanych z zarządzaniem kategorią produktów / wdrażaniem produktu,

• Znajomość branży spożywczo-mięsnej,

• Doświadczenie z branży mięsno-wędliniarskiej – mile widziane,

• Wysoko rozwinięte zdolności analityczne,

• Umiejętności współpracy i egzekwowania realizacji celów,

• Umiejętności planowania i organizacji pracy własnej, a także zespołów projektowych

• Radzenie sobie ze stresem i presja czasu,

• Samodzielność,

• Umiejętność negocjowania.

Kandydatom oferujemy:

• Pracę w firmie o standardach europejskich,

• Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia,

• Możliwość rozwoju zawodowego,

• Możliwość korzystania z Gzella Fitness Center, zakładowych ośrodków wypoczynkowych nad morzem, Zalewem Koronowskim oraz nad Wdą.